فارسی مطب شخصیمطب شخصیکلینیک دندانپزشکی کرج، مهرشهر، بلوار ارم، جنب بانک مسکن، ساختمان ارم، طبقه اول، واحد 3 tel: 02633324192 تهران، شهرک گلستان، بلوار کاج، بنفشه نهم جنوبی، کلینیک پیمان 44741007(021)
جراح دندانپزشک
درمان های زیبایی
درمان های ترمیمی
مشاوره آنلاین

وبلاگ

6 - چگونگی مراقبت از انواع دندان های مصنوعی

چگونگی مراقبت از انواع دندان های مصنوعی

مراقبت از پروتز دندانی به اندازه مراقبت منظم از دندان طبیعی مهم است. روش صحیح مراقبت از نوع خاص پروتز دندانی خود را بدانید تا از آسیب رساندن به ابزار خود با محصولات یا روش های بد جلوگیری کنید.

23 - مینی ایمپلنت های دندانی

مینی ایمپلنت های دندانی

چه کسانی گزینه های خوبی برای مینی ایمپلنت های دندانی هستند؟ ریکاوری بعد از کاشت مینی ایمپلنت های دندانی چگونه است؟ مینی ایمپلنت های دندانی چگونه کاشته می شوند؟

5 - کانتور یا اصلاح ظاهر لثه چیست؟

کانتور یا اصلاح ظاهر لثه چیست؟

کانتور لثه فرایندی است که خط لثه را افزایش می دهد، کاهش می دهد یا تغییر شکل می دهد. این فرایند را می توان با جراحی یا با لیزر انجام داد. کانتور لثه عموماً یک فرایند زیبایی است.

1 - آلرژی های مربوط به دندانپزشکی

آلرژی های مربوط به دندانپزشکی

واکنش آلرژیک که در مطب دندانپزشکی رخ می دهند ممکن است با مواد یا داروها ایجاد شوند از جمله آلرژی به لاتکس، آلرژی به مواد بی حسی، آلرژی به مواد پرکننده دندان و …

5 - نوشیدنی ها با دندان های شما چه می کنند؟

نوشیدنی ها با دندان های شما چه می کنند؟

شراب، آبجو، ودکا، آب، آب گازدار، قهوه، شیر، نوشابه، آبمیوه، پانچ میوه، چای آیا این نوشیدنی ها به دندان ها آسیب می رسانند؟ نوشیدنی های مفید و مضر برای دندان کدامند؟

24 - تأثیرات منفی پیرسینگ ناحیه دهان

تأثیرات منفی پیرسینگ ناحیه دهان

پیرسینگ دهان می تواند تأثیرات خطرناکی روی سلامت دهان و دندان شما داشته باشد. شکستن یا لب پر شدن دندان، عفونت های دهانی، آسیب لثه و … از عوارض پریسینگ ها هستند